ÜRETİM

Denizli Honaz Bölgesi’nde 2000 m²si kapalı olmak üzere toplam 5000 m²lik alan üzerinde kurmuş olduğumuz fabrikamızda, üretim akışını düzene sokmak ve parça başına maliyetleri düşürmek için mevcut makine parkurumuz, verimli üretim döngüsünün tamamlanmasına yardımcı olur.

Ekizoğlu Makina sistemi, kaliteli ve  orijinal ürünler elde ederek her şeyin tamamlandığı bir üretim sürecidir. Ar-Ge mühendislerimiz, daha yüksek performans, kalite, hız ve dayanıklılık sunabilmek için sürekli olarak çalışmalar yapmaktadır. Bu yeniliklerle makinelerimiz, en kaliteli bileşenler kullanılarak tasarlanır ve piyasaya sürülmeden önce kendi üretim tesisimizde kapsamlı bir şekilde kalite kontrolden geçerek test edilir.

Amacımız her zaman, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarıyla kolayca birleştirilebilen ve bunlara uyarlanabilen, böylece şirketlerinin hem üretkenliğini hem de iş kalitesini artırmalarına olanak tanıyan makineler tasarlamaktır. Yatırımınızı haklı çıkarmak, ürününüzü doğru süreç ve makine ile üretebilmenizi sağlamak için taleplerinizi dikkate alıyoruz.