marble background min scaled

EKİZOĞLU MAKİNA DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ!

Her şey 1986 yılında Ekizoğlu Makina’nın kurucusu Kudret Ekiz’in Denizli’de bir atölyede, tekstil makineleri üretmesi ve teknoloji ile mühendisliği birleştirmesiyle başladı. 2007 yılında tekstil sektöründen edinilen bilgi ve becerilerini doğal taş kırma makinelerine aktaran Kudret EKİZ daha sonra doğal taş kesme makineleri üretimini de bünyesine katarak sektörde büyük bir ivme kazanmıştır. Yenilikçi ürünler ve profesyonel hizmetler, Ekizoğlu Makina’nın başarısının temelini oluşturur ve o zamandan bu yana doğal taş kırma, ebatlama ve şekillendirme makinelerinde Türkiye ve uluslararası platformda lider bir marka haline gelmiştir.

1986 yılında başladığımız zaman da, şimdi de hayatın her alanında yaşam için daha iyi yüzeyler üretilmesine katkıda bulunmaya, mekanların tasarlanmasına yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Yönetici kadrosuna ikinci kuşaktan Zeynep Ekiz Atıcı ve Beyza Ekiz’in katılmasıyla birlikte genişleyen ve bir aile şirketine dönüşen Ekizoğlu Makina’da açık fikirlilik ve şeffaflık Ekizoğlu Makina’nın ilkelerini yansıtan ve iş dünyasında gerçek ortaklıkları teşvik eden değerlerdir.

Denizli Honaz Bölgesi’nde 2000 m²si kapalı olmak üzere toplam 5000 m²lik alan üzerinde kurmuş olduğumuz fabrikamızda kültür ve değerlerimizi, iç ve dış iletişimimizi yansıtan kurumsal kimliğimizle çalışan, işinde uzmanlaşmış deneyimli ekibimiz ve büyük üretim alanı ile Türkiye ve uluslararası projelerde yer alıyoruz.

ÖZEL PROJELER

Hizmet verdiğimiz insanlar, yaptığımız her işin merkezinde yer alır. Bunun içindir ki pratik, çözüm odaklı, müşteriye özel uygulanabilen makineleri üretmek için sürecin her adımına odaklanmamız ve bunları elimizden gelen en iyi şekilde yapmamız gerektiğine inanıyoruz. Ekibimiz, benzersiz tasarım deneyimi ve eğitimine sahiptir. Doğru projeyi sunarak kurulum ve teslim tarihlerini belirlemek için ihtiyacınız olan uzman tavsiyesini verebilir.

KÜLTÜR, ÇEŞİTLİLİK VE KAPSAYICILIK

Ekibimizin ve müşterilerimizin benzersiz bakış açılarına ve deneyimlerine değer veriyoruz. İşimize dokunan herkesin başarımıza katkıda bulunmasını sağlayan kapsayıcı bir kültürü teşvik etmeye kararlıyız. Saygılı ve destekleyici bir ortamın, ırkı, cinsiyeti, etnik kökeni, yaşı ve dini ne olursa olsun, ortak katılımı daha fazla desteklediğine inanıyoruz.

Kudret EKIZ

Kudret EKİZ
KURUCU

Zeynep EKIZ ATICI

Zeynep EKİZ ATICI
Genel Müdür

beyza ekiz IMG 9675

Beyza EKİZ
Genel Müd. Yardımcısı